Darček, ktorý poteší každého muža! Od detí až po starého otca

11.11.2021

Zdroj: Diamond Barbers

Páčil sa vám článok?

November je čas, kedy si začíname lámať hlavu nad nákupom vianočných darčekov. Navyše platí, že čím väčšia rodina, tým väčšie stresy. Ako vybrať dokonalý darček pre každého a navyše sa aj postarať o nefalšovanú radosť?

Diamond Barbers vám to tento rok zjednodušia. Aj muži sa radi nechávajú hýčkať, a tak ak chcete spojiť praktické s príjemným, vsaďte na poukážku do barbershopu. Vedzte, že takému darčeku potešíte školáka, tínedžera, manžela brata, ale aj otca. Diamond Barbers do Bratislavy priniesol nadštandardnú kvalitu a barberov so svetovými skúsenosťami, pričom ich ceny sú veľmi dostupné.

Zážitkové darčeky sú predsa to, čo dnes letí! A vedzte, že v Diamond Barbers má zážitok zo strihu, stajlingu, ale aj samotného prostredia a atmosféry každý jeden klient!

Zdroj: Diamond Barbers

Prečo zvoliť Diamond Barbers?

Trh s barbershopami sa za posledné roky nesmierne rozrástol. Platí však, že kvantita nezaručuje vždy aj kvalitu. V Diamond sa, na rozdiel od konkurenčných služieb, o vás postarajú barberi s bohatými skúsenosťami zo zahraničia, ktorí ovladajú tie najvyspelejšie techniky a rovnako ich prístup je odlišný. Neviete, aký strih či farba by vám pristala najviac? Stačí sa zastaviť do Diamond, kde vám skúsení barberi s radosťou pomôžu s výberom tak, aby ste odchádzali na 100% spokojní a radi sa k nim vrátili aj nabudúce. Okrem pánskych strihov sa postarajú aj o strih vašich najmenších ratolestí.

Okrem strihu, holenia, či úpravy brady a strniska, patria medzi štandardné služby aj farbenie vlasov či brady, hĺbkové čistenie tváre, ale aj depílacia uší a nosa.

Pri výbere toho správneho darčeka v Diamond nemusíte lámať hlavu. Stačí si vybrať spomedzi ponúkaných služieb a zvyšok už necháte na barbera a toho, komu takýto voucher venujete. Ak chcete investovať viac, odporúčame siahnuť po službe Exclusive Cut, v rámci ktorej si páni užijú až 90 minút dokonalej starostlivosti. Okrem úpravy vlasov a brady či strniska, sa barber postará aj o drobné chĺpky nosa, uší a obočia, facescrub masáž, s finálnym kontúrovaním strojčekom, opláchnutím, ošetrením a konečnou úpravou. Samozrejmosťou je pohárik na chuť pre čo najlepší zážitok z celej služby. Hotový raj pre mužov!

Medzi najvyhľadávanejšie služby patrí klasika – strih komplet v trvaní 60 minút.
Máte obavy zo stale sa meniacich opatrení? Vedzte, že v Diamond sú vítaní bez výnimky všetci zákazníci.

Zdroj: Diamond Barbers

Pre fanúšikov Diamond Barbers

Sledujte profil Diamond Barbers vo vašom najbližšom meste aj na instagrame, vďaka čomu vám neuniknú žiadne exkluzívne ponuky či súťaže. Aktuálne sa môžete tešiť na blížiacu sa súťaž ku dňu mužov, či bláznivú súťaž Diamond Úlet, vďaka ktorej môžete vyhrať extravagantnejší pánsky vlasový stajling. V Diamond navyše pracujú na profesionálnom kurze pre barberov Diamond Academy, vďaka ktorému budú môcť Diamond barberi preniesť svoje svetové skúsenosti, vedomosti či zážitky na svoju novú „armádu“ barberov. Určite sa máte na čo tešiť!

Ešte váhate? Zistite viac na www.diamondbarbers.sk.

(CŠ)

Páčil sa vám článok?