Na starostku Vajnôr kandiduje Monika Debnárová

30.8.2022

Zdroj: Facebook

Páčil sa vám článok?

Na post starostky bratislavskej mestskej časti Vajnory bude kandidovať vajnorská miestna a bratislavská mestská poslankyňa Monika Debnárová. Oznámila to na svojej webovej stránke s tým, že sa o hlasy voličov v jesenných voľbách bude uchádzať ako nezávislá kandidátka.

Debnárová na webe uviedla, že ponúka svoju energiu, odbornosť, cieľavedomosť a schopnosť presadiť veci v záujme Vajnôr. Budúcnosť vidí v maximalizácii iniciatívy na získavanie externých zdrojov financovania a uchádzaní sa o eurofondové projekty.

"Prioritne sa plánujem venovať doprave v našej mestskej časti, zvýšeniu bezpečnosti detí pred školami, rozvoju športovísk a postupnému skultúrňovaniu i revitalizácii verejných priestorov," skonštatovala. Veľkú pozornosť plánuje venovať aj transparentnosti a nastaveniu Vajnorskej podpornej spoločnosti.

"K mojim ďalším prioritám patrí rozvoj voľnočasových aktivít pre deti a mládež, podpora a rozvoj vzdelávania a pre seniorov vybudovanie denného stacionára," povedala. Kandidatúru na post starostu bratislavskej mestskej časti Vajnory okrem Debnárovej oznámil aj súčasný vajnorský starosta Michal Vlček.

​(tasr)

Páčil sa vám článok?

Najčítanejšie