Tip na zábavu: Nájdite na Panenskej zlatý kupón, ktorý vám poskytne výhru

28.2.2024
0

Zdroj: ms

Páčil sa vám článok?

V piatok (1. 3.) sa začína druhý ročník pátrania po zlatých kupónoch na Panenskej ulici v Bratislave. Akcia potrvá do 31. marca. Kupóny obsahujú rôzne výhry, ako napríklad knihu, magazín či možnosť získať bezplatnú registráciu do knižnice. Informovala o tom Lenka Čechvalová z referátu marketingu knižnice.

"Nápad vznikol pred rokom a jeho cieľom bolo osláviť marec - mesiac knihy originálnou formou, inšpirovanou známym dielom a zároveň blízkou témou prepojiť subjekty, ktoré spolupracujú aj na iných projektoch," uviedla riaditeľka Staromestskej knižnice Jana Slezáková.

Ľudia môžu zlaté kupóny hľadať v Staromestskej knižnici, kníhkupectvách Artforum a Brot Books Deli, Goethe-Institutu na Panenskej ulici alebo v Galérii Čin Čin na Podjavorinskej ulici v hlavnom meste.

Zdroj: Staromestská knižnica

Zlaté kupóny.

Čechvalová priblížila, že na miestach sa bude počas marca nachádzať 72 zlatých kupónov, ktoré budú ukryté v knihách alebo v propagačných materiáloch galérie.

Zároveň vyzvala verejnosť, aby sa po nájdení s kupónom odfotila a fotografiu zverejnila na sociálnych sieťach s popisom #zlatykuponpanenska.

(TASR)

Páčil sa vám článok?