Hudobné múzeum chystá Valentínsky koncert - vystúpia na ňom žiaci ZUŠ Júliusa Kowalského

9.2.2020

Zdroj: FB ZUŠ Júliusa Kowalského

Páčil sa vám článok?

Slovenské národné múzeum – Hudobné múzeum pripravilo na deň sv. Valentína, patróna zamilovaných, romantický koncert žiakov Základnej umeleckej školy Júliusa Kowalského v Bratislave. Podujatie sa koná 14. februára 2020 o 17.00 h vo Výstavnom pavilóne Podhradie v Bratislave na Žižkovej ulici 16. Vstup na podujatie je voľný.

V podaní laureátov celoslovenských a medzinárodných súťaží zaznejú skladby Antonína Dvořáka, Johannesa Brahmsa, Antonia Vivaldiho, Gabriela Faureho, Edvarda H. Griega, Bélu Kélera a ďalších. Mladí interpreti sa predstavia nielen ako sólisti, ale aj v komorných zoskupeniach – ako sláčikové trio a kvarteto.

Organizátor, teda Slovenské národné múzeum – Hudobné múzeum srdečne pozýva bratislavskú verejnosť, aby prišla stráviť príjemný hudobný Valentínsky podvečer na tomto podujatí.

(ts)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.