FOTO: V Starom Meste sa na chodníkoch tiež šmýka - kam to treba nahlásiť?

14.1.2020

Zdroj: fb Staré Mesto

Páčil sa vám článok?

Dnešná poľadovica znepríjemnila život všetkým obyvateľom Bratislavy. Údržbu chodníkov majú na starosti jednotlivé mestské časti a napríklad v Starom Meste sú to zamestnanci technických služieb, ktorí skoro ráno vyrazili do ulíc aj s ručnými soľničkami...

"Záleží nám na tom, aby ste sa dostali bezpečne do práce, do školy, kamkoľvek. Preto od skorého rána zamestnanci Technických služieb Starého Mesta (TSSM) posýpajú zľadovatené cesty a chodníky.
"Ručné "soľničky" idú od Štefánikovej smerom na Slavín, samozrejme, posýpame aj schodiská," uviedla mestská časť Staré Mesto na svojom oficiálnom Facebooku.

Zdroj: fb Staré Mesto

"Vyhlasujeme tiež preventívny zásah na cestách a v zónach 5,6,7 (kopce)," upresnili pracovníci TSSM.

"V prípade akýchkoľvek problémov na chodníkoch či schodiskách kontaktujte Dispečing zimnej údržby a to buď mailom na adrese: maros.slusny@tssm.sk alebo telefonicky na čísle: 0904 222 055," pripomína Staré Mesto.

Zdroj: fb Staré Mesto

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.