FOTO a VIDEO: Rozsiahly požiar ubytovne na Mlynských luhoch - na mieste zasahujú desiatky hasičov

11.10.2021
0

Zdroj: FB ECHO Ružinovčanov L.M.Š.

Páčil sa vám článok?

Bratislavskí hasiči, ale aj policajti boli vyslaní k požiaru ubytovne na ulici Mlynské luhy, ku ktorému došlo krátko pred 10.00 h. Podľa doterajších informácií z miesta udalosti došlo k požiaru drevenej ubytovn, a stromov ktoré sa nachádzajú v jej blízkosti. O požiari už informovala aj polícia z Bratislavského kraja prostredníctvom svojho hovorcu Michala Szeiffa.

Na Mlynských luhoch zasahujú desiatky hasičov. Podľa našich informácií horí druhá časť miestnej ubytovne. Ako nám povedal jeden z miestnych obyvateľov, najskôr bolo počuť výbuch a následne zo strechy šľahali plamene.

Ako TASR informovalo Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Bratislave, hasiči majú požiar lokalizovaný a pracujú na likvidácii. "Z miesta zásahu nie sú v súčasnosti nahlásené žiadne zranené ani usmrtené osoby," doplnil. Na mieste zasahuje 29 príslušníkov HaZZ a 11 príslušníkov dobrovoľného hasičského zboru obce (DHZO) s 11 kusmi hasičskej techniky. Starosta mestskej časti Martin Chren na sociálnej sieti uviedol, že má ísť o ubytovňu, kde požiar vypukol už pred dvoma rokmi a v minulosti si vyžiadal obete na životoch.

Fotografie z požiaru a zásahu hasičov nájdete v našej galérii:

​(ms, ars)

Páčil sa vám článok?

Najčítanejšie