FOTO: Navštívili sme veľkú predajnú výstavu teráriových zvierat v Ružinove

15.9.2019
0

Zdroj: ms

Páčil sa vám článok?

Milovníci plazov, hmyzu, škorpiónov či akvariových rybičiek si v nedeľu prišli v Ružinove na svoje. V dome kultúry sa totiž konala veľká predajná výstava teráriových zvierat, ktorá ponúkla až cca 180 predajných miest a 50 predajcov zo štyroch krajín.

Výhodou výstavy Faunia je, že začínajúci chovatelia sa môžu stretnúť a poradiť so skúsenými akvaristami a teraristami, ktorí sa tejto záľube venujú roky. Zároveň je možné si  zvieratá zakúpiť. V ponuke boli i rastliny, krmivá či rôzna technika. 

Na mieste sa predávalo množstvo rôznorodých hadov, jašterov (agamy, chameleóny, gekóny, pagekóny atď.), pavúkov, pakobyliek, modliviek, slimákov, škorpiónov, korytnačiek, ale aj akvariových rybičiek, rôzna technika či dokonca kaktusy. Presvedčte sa sami v našej fotogalérii. 

FOTOGALÉRIA:

Deti do 6 rokov mali vstup zdarma, dospelí zaplatili tri eurá. Vstupné pre študentov a dôchodcov (nad 62 rokov) bolo 1,50 eura. Brány pre verejnosť boli otvorené v nedeľu 15. septembra do 14.00 hod. 

(ms) 

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.