Na ulici Pri vinohradoch opravia vozovku, chodník i nájazdy

27.7.2021
0

Zdroj: Google Maps

Páčil sa vám článok?

Mesto Bratislava začína od utorka s opravou vozovky, chodníka a nájazdov na ulici Pri vinohradoch v bratislavskej Rači, od kruhového objazdu na Námestí Andreja Hlinku.

"V rámci prác opravíme povrch vozovky v celej šírke, vymeníme povrch chodníka v smere von z mesta, obrubníky a prídlažby," spresnil magistrát na sociálnej sieti. Obchádzka pre chodcov povedie po druhej strane ulice, respektíve cez bočné ulice. Počas trvania opravy bude ulica prejazdná iba v jednom smere, a to von z mesta. Obchádzka v opačnom smere bude možná po Rustaveliho ulici.

"V druhej etape budú počas dní pracovného pokoja, aby sme znížili dosah na dopravu, prebiehať práce na križovatke pri kruhovom objazde na Námestí Andreja Hlinku. Počas týchto dní bude preto odbočenie z kruhového objazdu na ulicu Pri Vinohradoch neprejazdné," upozornilo mesto.

Ukončenie prác je naplánované na 5. september. Samospráva však pripúšťa, že tento termín sa môže meniť v závislosti od poveternostných podmienok alebo iných komplikácií zistených pri  oprave.

(TASR)

Páčil sa vám článok?