Dopravné obmedzenia: Na Vrakunskej a Popradskej ulici bude pre práce od piatka uzávera

25.2.2024
0

Zdroj: Google Maps

Páčil sa vám článok?

Na Vrakunskej a Popradskej ulici v bratislavských Podunajských Biskupiciach bude pre výkopové práce a výmenu káblov od piatka (1. 3.) uzávera. Trvať má do 10. marca. Na svojom webe o tom informovala mestská časť.

Priblížila, že Dopravný podnik Bratislava pokračuje druhou etapou v modernizácii trakčných rozvodov. Z tohto dôvodu budú v Podunajských Biskupiciach prebiehať výkopové a rozkopávkové práce, ktoré sa budú týkať trate mestskej hromadnej dopravy (MHD) na uliciach Uzbecká, Vrakunská a Popradská, dotknúť sa majú aj priľahlých komunikácií.

"V súvislosti s výkopovými prácami a výmenou káblov na uliciach Vrakunská a Popradská realizátor informoval, že v dňoch 1. až 10. marca bude tento úsek pre dopravu uzavretý," uviedla samospráva. Premávka MHD a osobná doprava bude presmerovaná na obchádzkovú trasu. Tá bude viesť cez Komárovskú a Kazanskú ulicu a Ulicu Svornosti.

Zdroj: biskupice.sk

Premávka bude presmerovaná na obchádzkovú trasu, ktorá bude viesť cez Komárovskú, Kazanskú a Ulicu svornosti. Na priloženej mapke je vyznačená zelenou farbou.

(TASR)

Páčil sa vám článok?