Regulované parkovanie: Mesto chce tento rok rozšíriť PAAS o prvú lokalitu v Lamači

20.6.2024
0

Zdroj: ms

Páčil sa vám článok?

Hlavné mesto plánuje tento rok spustiť prvú zónu regulovaného parkovania v bratislavskom Lamači. Má ísť o lokalitu LA1 Lamač, ktorá je ohraničená ulicami Vrančovičova, Hodonínska, Havelkova, Podháj a Studenohorská.

Návrh projektu organizácie dopravy chce obyvateľom priblížiť 26. júna. Informuje o tom na webovej stránke www.paas.sk, ktorá je venovaná projektu regulovaného parkovania.

"V regulovaných zónach bude možné parkovať len na vyznačených parkovacích miestach alebo parkovacích pásoch," pripomína bratislavský magistrát.

Zdroj: ms

Parkujúce autá na ulici Podháj v Lamači. 

Dopravný návrh by mal byť čoskoro zverejnený na webe PAAS, obyvateľom ho predstavia 26. júna o 17.00 h online s možnosťou kladenia otázok. Pripomienky alebo otázky k návrhu projektu bude možné zasielať do 10. júla prostredníctvom e-mailovej adresy pripomienky@paas.sk.

Systém Bratislavského parkovacieho asistenta, ktorý bratislavská samospráva označuje za jednu z najväčších reforiem v hlavnom meste, spustili v prvých troch zónach začiatkom roka 2022. Systém mesto postupne rozširuje.

(TASR)

Páčil sa vám článok?