MHD sa rozširuje do ďalšej časti mesta

15.12.2019
0

Zdroj: Magistrát

Páčil sa vám článok?

Výstavbe nových bytov sa sa prispôsobuje aj Dopravný podnik Bratislava. Oddnes začína MHD premávať aj do ďalšej z nových štvrtí.

Oddnes (nedeľa) podľa DPB  jazdí MHD aj do budovanej mestskej štvrte Bory. "Obyvateľov budeme voziť na všetky dôležité smery - do Dúbravky k električkám  (po spustení trate), k autobusu 21 do centra mesta a Devínskej Novej Vsi a priame spojenie získajú Bory Home aj s Lamačom," informoval DPB na sociálnej sieti.

Obsluhu novej mestskej štvrte zabezpečuje autobus 123, ktorý jazdí po trase Dúbravka, Žatevná - OD Saratov - Bory Home - Bory Mall - Podháj - Lamač.

"Výrazne rozširujeme aj jeho prevádzkovú dobu, jazdiť bude už od cca 4:30 ráno až do cca 23:20. V Boroch Home sme pripravili dve nové zastávky. Hrubé lúky a Hany Ponickej. Časom, ako sa budú do prevádzky dostávať jednotlivé komunikácie a ďalšie objekty, sa bude prevádzka ďalej rozširovať," dodáva DPB.

(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.