Pozor, v sobotu premávajú linky MHD 90 a 91 bez zachádzky cez Jarovce

1.2.2020
0

Zdroj: DPB

Páčil sa vám článok?

Z dôvodu výstavby mostného telesa v súvislosti s prácami na obchvate D4 R7 je v sobotu od začiatku dennej premávky do jej ukončenia upravená premávka liniek 90 a 91 bratislavskej MHD.

Linky neobsluhujú zastávky Jarovce, záhrady, Strelnica, Píla, Sady, Kovácsova a Vývojová. K dispozícii je linka X91 náhradnej dopravy.

"Linky 90 a 91 budú medzi zastávkami Gerulata a Slnečnice premávať obojsmerne bez zachádzky cez Jarovce priamo po Azúrovej ulici a ceste I/2," napísal Dopravný podnik Bratislava (DPB) na sociálnej sieti.

Linka X91 náhradnej dopravy premáva obojsmerne po trase ŽST Rusovce – Píla, kde je zriadené dočasné obratisko. Po trase obslúži zastávky ŽST Rusovce, Kaštieľ Rusovce, Gerulata, Vývojová, Kovácsova, Sady, Jarovce a Píla. Zastávky Jarovce, záhrady a Strelnica nie sú počas výluky obsluhované.

(TASR) 

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.