Hráte radi petang? V sobotu si môžete otestovať formu na turnaji v Dúbravke...

11.7.2019

Zdroj: MČ Dúbravka

Páčil sa vám článok?

Mestská časť Bratislava-Dúbravka v spolupráci so Slovenskou federáciou pétanque a Centrom talentovanej mládeže organizuje petangové popoludnie určené pre všetky vekové kategórie.

Petangový turnaj sa uskutoční 13. júla 2019 od 16,00 h na ihrisku za zimným štadiónom HOBA, prezentácia družstiev prebehne v čase od 15:00 do 15:45 h. Turnaj začína prezentáciou pétanque, vysvetlením techník hodu, spôsobu hádzania a krátkou prezentáciou histórie tohto športu.  Súťažiť sa bude v trojčlenným družstvách bez vekového ohraničenia na vyznačených ihriskách za zimným štadiónom HOBA na Harmincovej ulici.  

"Pozývame všetkých, ktorí inklinujú k tomuto športu aby prišli stráviť príjemné poobedie plné zábavy. Hracie pomôcky zabezpečí mestská časť," píše sa v tlačovej správe v súvislosti s týmto víkendovým podujatím.

(ts)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.