Prázdninové dni spestrí unikátny autobus bez strechy, odveziete sa ním zadarmo

16.6.2021

Zdroj: DPB

Páčil sa vám článok?

Dopravný podnik Bratislava (DPB) nasadí do premávky unikátny autobus bez strechy. V prípade priaznivého počasia si budú môcť cestujúci pravidelne vychutnať cestu lesom a vidieť prírodu z úplne inej perspektívy...

Rodinný piknik, či výlet za oddychom. Každú letnú nedeľu, od 20.06.2021 do 29.08.2021, posilní Cabrio bus linku 43, z Patrónky na Železnú studničku. Jazda týmto špeciálnym vozidlom bude bezplatná. Autobus bude premávať ako posilový spoj linky po časti trasy 43: Patrónka – Červený most –Partizánska lúka – Klepáč – Deviaty mlyn - Železná studnička a späť, každých 40 minút, približne v čase medzi 10 a 18 hodinou. Na konečnej „Železná studnička“ bude mať spoj zhruba 20 minútovú prestávku, ktorú môžu návštevníci lesného parku využiť na fotografovanie. 

„Bratislavský lesopark je počas horúcich letných dní ideálnym miestom na schladenie. Keďže sa vynovený Cabrio bus tešil úspechu najmä najmenších cestujúcich, zážitková jazda bude od nedele súčasťou letných prázdnin. Rodinám ponúkame tip na výlet,“ vyzdvihol Martin Rybanský, predseda predstavenstva DPB a.s. Cabrio bus bude vypravovaný na základe počasia. Ak bude v deň výpravy dážď alebo nepriaznivé poveternostné podmienky, autobus nebude premávať. Pre informácie o výprave odporúčame cestujúcim sledovať zmeny a obmedzenia v doprave, na webstránke Dopravného podniku. Vzhľadom na to, že sú v tomto vozidle miesta iba nasedenie, je kapacita obmedzená na 40 cestujúcich. Z bezpečnostných dôvodov nie je možné počas jazdy stáť.

(ts)

Páčil sa vám článok?

Najčítanejšie