Požiar: Pri železničnej trati medzi Sencom a Ivankou pri Dunaji začalo horieť asi na desiatich miestach

18.8.2018
Hasiči

Zdroj: Ilustračné foto (archív)

Páčil sa vám článok?

Hasiči z viacerých okresov Bratislavského kraja zasahujú pri požiari porastu pri železničnej trati medzi Sencom a Ivankou pri Dunaji. Informovalo nás o tom operačné stredisko bratislavských hasičov.

"Na operačné stredisko bol krátko pred trištvrte na dvanásť nahlásený požiar porastu popri železničnej trati medzi obcami Senec a Ivanka pri Dunaji. Po príjazde na miesto zásahu hasiči zistili, že ide o požiar viac ako 10 ohnísk pri trati medzi obcami Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Veľký Biel a Senec. Hasiči momentálne dohášajú ohniská v obci Bernolákovo.  Pri požiari nebol zatiaľ nikto zranený," informovali nás hasiči.  

Na miesto prišlo 48 chlapov s 15 kusmi techniky. Okrem profesionálnych hasičov z Bratislavy a Pezinka prišli na miesto aj dobrovoľní hasiči z Malinova, Podunajských Biskupíc, Rusoviec, Ružinova, Blatného a Veľkého Bielu.

(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.