• Zdravie a životný štýl
  • 10.10.2018 10:30

Celodenné dobré nakupovanie prinesie kúsky zo šatníka známych osobností: Výťažok podporí dobrú vec

0 0
NOSENE- Celodenné dobré nakupovanie
Zdroj: TS

Štýlový second-hand NOSENE už po siedmykrát v Bratislave organizuje celodenný charitatívny event. Môžete si kúpiť kúsky zo šatníka svetoznámej fotografky Márie Švarbovej, podnikateľky a filantropky Silvie Kušnírovej a riaditeľky komunikácie Tatra banky Milady Halovej.

Celou predajnou sumou spoločne podporíte tri občianske združenia. Pripravené je oblečenie značiek ako Alexander Mcqueen, DKNY, Acne studios, Miu Miu, ale aj bežne dostupných ako je Zara či Mango.

Event, ktorého vznik začal spoluprácou so Silviou Kušnírovou pri ,,výpredaji“ jej šatníka už v roku 2016 a úspešne pokračuje až dodnes.

,,Mám rada veci, ktoré dávajú zmysel. A verím, že dobrá energia generuje ďalšie dobro a to sa mi páči. Tento projekt mi dáva zmysel už len tým, že robí dobre dvakrát. Keď si niekto kúpi moju vec a urobí mu radosť a táto vec dostane nový život. Takýto nákup navyše vygeneruje financie aj na pomoc vzácnym organizáciám, ktoré majú robenie dobra v každodennom poslaní. Takéto vzácne násobenie dobra a tento pocit by sme si mali dopriať častejšie.“ hovorí Milada Hálová

Nákupom podporíte hneď tri občianske združenia - MyMamy Oz., o.z. Divé Maky a Raná starostlivosť o.z., ktoré vďaka príspevku môžu pokračovať v šírení svojej myšlienky a pomoci ľuďom, ktorí to majú v živote o niečo ťažšie.

,,Oblečenie, má svoj príbeh a navyše pomáha dobrej veci. Celodenné dobré nakupovanie, z ktorého celý výťažok podporí dobrú vec sme sa rozhodli pripravovať v spolupráci so známymi osobnosťami aj preto, že ich oblečenie, ktoré už nenosia podporí rôzne témy a oblasti,“ objasňuje Katka Hutyrová, spolumajiteľka a manažérka NOSENE.

Akcia sa koná 16.11.2018 na Štúrovej v predajni NOSENE.

(nc)


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.