• Zdravie a životný štýl
  • 06.09.2018 10:30

V sobotu sa bude na Námestí slobody športovať: Cvičiť sa bude tai-chi či capoeira

0 0
Námestie slobody
Zdroj: Magistrát

Od 13-tej hodiny popoludní až do večera si návštevníci budú môcť zacvičiť obľúbenú jogu,  tai-chi, capoeiru alebo jumping a vychutnať si tak posledné letné dni naplno. Okrem toho sa budú môcť dozvedieť viac o triedení odpadu.

V sobotu o 13.00 hod. odštartujú program hodinové workshopy jogy a tai-chi, ktoré pôjdu dvakrát po sebe. Za ním budú nasledovať workshopy jumping a capoeira. Taktiež pôjde o dve po sebe nasledujúce lekcie. V čase od 15-tej do 17-tej hodiny sa bude na námestí konať aj eko-výchovný program o správnom triedení odpadu, ktorý realizuje spoločnosť OLO v spolupráci s Inštitútom aplikovanej ekológie - Daphne.

„Námestie slobody postupne mení svoju tvár a v týchto dňoch sa bude končiť 2. fáza revitalizačných prác. Keďže to stav námestia už dovoľuje, hlavné mesto bude aj tento rok pokračovať v športovo-spoločenských aktivitách na Námestí slobody, ktorých cieľom je využiť potenciál námestia a naplniť tento dôležitý verejný priestor pozitívnou energiou. Príďte a využite naplno sobotu v našom meste,“ povedal primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal.

Program športových workshopov je nasledovný:

  • 13:00 - joga + tai-chi 
  • 14:00 - joga + tai-chi
  • 15:00 - jumping + capoeira
  • 16:00 - jumping + capoeira

 Spoločnosť OLO si pripravila pre záujemcov dva eko-výchovne programy v čase od 15:00 do 16:00 a od 16:00 do 17:00.

Aktivity na Námestí slobody sa budú konať každú sobotu v závislosti od počasia. Program aktivít bude zverejnený na webovej stránke hlavného mesta, sociálnych sieťach hlavného mesta, ako aj na stránke spoločnosti HB Reavis, s ktorou hlavné mesto realizuje revitalizáciu námestia.

Revitalizačné práce na Námestí slobody ešte nie sú vo finále, preto dodržiavajte pokyny na informačných tabuliach.

(TS,nc)


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.