• Zdravie a životný štýl
  • 11.04.2018 09:50

Joga netradične: Príďte si ju zacvičiť v žiari neónových reflektorov

0 0
Neónová joga
Zdroj: TS

V bratislavskej Hant Aréne zhasnú túto nedeľu 15.apríla o 14:00 všetky svetlá a jej účastníci sa ponoria do neónovej meditácie pri cvičení power jogy. Živá hudba bude sprevádzať tiež skoršie cvičenie basic jogy o 12:00 hodine.

Podujatie začína o 9:30 hodine ráno, no kým sa dočkáte prvej jogovej pozície - asány, čaká vás zatiaľ zaujímavý program. Na jednom zo stanovíšť bude pripravený Asana Twister, na ktorom môžete vytvoriť vlastné kreatívne jogové pozície a súťažiť o najlepšie pomenovanie.

K neónovej joge patrí aj neónová vizáž účastníkov, o ktorú sa postarajú odborníčky v beauty zóne alebo ju môžu vziať do vlastných rúk všetci nadšení jogíni. O pitný režim a drobné občerstvenie sa postarajú organizátori.

Fotograf Jakub Čajko bude vo fotokútiku zachytávať žiarivé snímky na údajne najlepší fotomobil na svete Huawei P20 Pro. Toto zariadenie s umelou inteligenciou a prvým trojitým fotoaparátom na svete je schopné zachytiť aj fotografie v tme či šere. Telefón z tej istej rady môžete tiež vyhrať v súťaži na facebookovej stránke.

Oblečenie môžete zvoliť farebné, no zaujímavé efekty dosiahnete pod UV svetlom aj s bielou farbou. 

Organizátori pripravili aj ďalšiu súťažnú aktivitu spojenú s hľadaním mikrosnímok jógových pozícii. Úlohou bude nájsť ich a odfotiť v čo najkratšom čase vďaka super zoomu na fotoaparáte smartfónu. Najrýchlejší joga hľadači budú odmenení inteligentným fit náramkom.

Východnému cvičeniu zo starovekej Indie prepadli aj ambasádorky podujatia Lenka Šoóšová, instagramerka Tatiana Žideková či food blogerka Simona Škodová. Zážitkovými lekciami vás prevedie známa lektorka jogy Adriana Špronglová.

Zdroj: IG tatianazidekova

Ambasádorka Tatiana Žideková

​Moderátorom podujatia bude herec Juraj Bača. „Chcel by som chlapom ukázať, že toto cvičenie nie je čisto ženská záležitosť,“ priznal sa Juraj. Cvičeniu jogy sa venujú aj mnohí známi herci ako Robert Downey jr. či Colin Farrell alebo tenista Novak Djokovič.

Prinášame ďalšie podujatie ktoré nemá žiadne obmedzenia ani limity a jeho hlavnou myšlienkou je, aby ste si tento deň užili čo najviac a zábavnou formou sa zoznámili s fenoménom akým je joga,“ pozýva všetkých organizátorka Lenka Šoltésová.

Záujemcovia sa stále môžu registrovať na stránke www.justneonyoga.sk alebo osobne 14. 4. od 12:00 - 21:00 v Avione a 15. 4. od 9:30 - 10:30 priamo v Hant Aréne.

(TS,ncuki)


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.