VIDEO: Slobodná Európa koncertovala na lodi a nikto v Dunaji neskončil

24.6.2017

Zdroj: FB Slobodná Európa

Páčil sa vám článok?

Populárna skupina Slobodná Európa odohrala včera záverečný koncert v rámci turné Pakáreň Live! Konal sa na netradičnom mieste - vyhliadkovej lodi Prešov...

Derniéra programu PAKÁREŇ LIVE!, resp. záverečný koncert s týmto programom sa uskutočnila v piatok 23. júna na vyhliadkovej lodi Prešov, ktorá vyplávala s Osobného prístavu na Fajnorovom nábreží smerom na Devín a sútoku riek Dunaj a Morava. Slobodná Európa odobrala vlani koncerty s týmto programom v mestách: Košice, Praha, Plzeň, Brno, Zvolen, Trenčín a Nitra.

Plavba spojená s koncertom Slobodnej Európy bola určená len pre obmedzenú kapacitu 150 záujemcov, ktorí si kúpili vstupenky v hodnote 25 eur. Ako hosť vystúpila kapela The Chronic Sleepers. Celá akcia trvala od 19. hodiny do 23. hodiny a hoci býva atmosféra na vystúpeniach "slobodky" dosť divoká, tak nikto z paluby do vody nespadol a ani do Dunaja neskočil, ale sa všetci v poriadku vrátili z Devína do bratislavského prístavu.

Takto to včera na lodi Prešov vyzeralo:

Vystúpenie Slobodnej Európy:

Páčil sa vám článok?

Najčítanejšie


Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.