Staronový starosta Rače Drotován: Som rád, že ľudia preferujú vecné riešenia

30.10.2022
0
Michal Drotován

Zdroj: TASR - Jaroslav Novák

Páčil sa vám článok?

Všetkých čaká náročná doba, preto je zvolený starosta bratislavskej mestskej časti Rača Michal Drotován rád, že ľudia sa rozhodli jednoznačne a preferujú vecné riešenia a nie lacný populizmus. Uviedol to na sociálnej sieti po tom, ako v Rači obhájil post starostu.

"Náš program budeme spoločne s poslancami plniť bod po bode," uviedol Drotován. Voličom vyjadril vďaku za hlasy, ktoré odovzdali jemu či podporili aj jeho tím. Poznamenal, že v Rači sa im podarilo získať väčšinu - osem poslancov z 15. Pevne verí, že k ich programu sa pridajú aj ďalší poslanci. "Mrzí ma nižšia účasť," zhodnotil opätovne zvolený starosta.

"V roku 2023 nás čakajú tri veľké projekty. Dokončiť základnú školu Plickova, materskú školu Kadnárova a park Strelkova," uviedol Drotován s tým, že pôjde aj o veľa menších, ale rovnako dôležitých projektov.

Starostom bratislavskej mestskej časti Rača sa opäť stal Drotován. Získal 68,56 percenta hlasov. Účasť voličov v Rači bola 38,63 percenta. Vyplýva to z neoficiálnych výsledkov volieb zverejnených Štatistickým úradom SR.

(TASR)

Páčil sa vám článok?