V semifinále play-off Slovan s Trenčínom

12.12.2006
0
Páčil sa vám článok?

Až posledné kolo základnej časti najvyššej hokejovej súťaže prinieslo definitívu v zložení dvojičiek pre záverečné play-off.

Zatiaľ čo o prvých dvoch priečkach bolo jasné už dávnejšie, o poradí na tretej a štvrtej priečke rozhodol až záverečný duel medzi Popradom a Trenčínom.

Relatívne spokojnejší zostali po ňom domáci Popradčania, ktorí obsadili tretie miesto, čo znamená, že v boji o postup do finále sa stretnú so Zvolenom, zatiaľ čo Trenčania nastúpia proti Slovanu.

Semifinále sa hrá na tri víťazstvá, slovanisti začínajú doma v piatok 24. marca, o deň neskôr sa hrá druhé stretnutie. Tretí zápas je na programe 28. marca, prípadný štvrtý 30. marca, ak sa nerozhodne ani po ňom, piaty, rozhodujúci, duel bude v sobotu 1. apríla.

Priaznivci belasých, samozrejme, veria, že Slovan postúpi do finále, ktoré sa začína vo štvrtok 6. apríla. V prípade, že sa tak naozaj stane, Bratislavčania zohrajú doma aj druhé stretnutie (7. apríla). Termíny ďalších zápasov: 10. apríla, prípadne 11. a 14. apríla.

(mm)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.