• Šport
  • 07.01.2019 18:54

Bratislava bude turistov lákať vo Viedni na svetový šampionát v ľadovom hokeji

0 0
Slovenskí hokejisti budú na námestí v pondelok o 15.45 h - Hokej ms5

Bratislava bude na veľtrhu cestovného ruchu vo Viedni od 10. do 13. januára lákať turistov na májové majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji, ktoré sa budú konať v hlavnom meste a v Košiciach. Na veľtrhu Ferien Messe Wien sa predstaví aj maskot tohtoročného šampionátu Macejko.

Stánok Bratislavy vo Viedni bude v znamení blížiacich sa majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji. "Počas celého veľtrhu bude pripravená someliérska prezentácia vinárstva a vinohradníctva, ochutnávka bratislavských špecialít a zaujímavý sprievodný program s hokejovou tematikou," uviedla Bratislavská organizácia cestovného ruchu (BOCR) - Bratislava Tourist Board (BTB).

Veľtrh cestovného ruchu Ferien Messe Wien je najväčším veľtrhom v Rakúsku pre širokú verejnosť a B2B stretnutia na základe predchádzajúcej dohody. Je určený pre spolkové krajiny Viedeň, Dolné Rakúsko a Burgenland. Viac ako 800 vystavovateľov z 80 krajín predstavuje posledné trendy v trávení dovolenky. Počas štyroch dní veľtrh navštívi viac ako 153.000 návštevníkov, čo predstavuje jedinečnú možnosť pre subjekty cestovného ruchu prezentovať svoju značku a ponúkané produkty. 

(TASR)


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.