Pasienky bez Artmedie!

7.10.2006

Ktovie, ako by sa vyvíjal odvetný semifinálový duel futbalového Slovenského pohára Artmedia - Ružomberok, keby Hartig na začiatku 2. polčasu využil sólo na Hajdúcha.

Petržalský útočník však gól nedal a nedal ho ani Halenár v ďalšej šanci, Artmedia tak víťazstvom 2:0 len vyrovnala ružomberský náskok z prvého stretnutia a v jedenástkovom rozstrele prišiel pre zverencov Ladislava Molnára trest. Ružomberský Hajdúch chytil rozhodujúcu Strakovu strelu a do finále, ktoré sa hrá 8. mája na Pasienkoch postúpili Liptáci. „Vďaka enormnému úsiliu sa nám rýchlo podarilo otočiť vývoj dvojzápasu. Prvý polčas nás však stál veľa síl, v druhom sme sa už zľakli prípadného inkasovaného gólu,“ prezradil tréner Ladislav Molnár. Finálovú dvojicu teda vytvoria Ružomberok s Trnavou.