Na Slovan príde druholigový líder z Nitry

7.10.2006
Páčil sa vám článok?

Fanúšikovia Slovana síce zanevreli na svoj klub a druholigové návštevy sú naozaj druholigové, no túto sobotu sa môžu priaznivci belasých vytiahnuť. Na Tehelné pole totiž pricestuje súčasný futbalový líder z Nitry, ktorý zatiaľ suverénne kraľuje druhej najvyššej súťaži.

Pre belasých je zápas (17.00 h) s Nitranmi jednou z posledných šancí zostať v boji o postup. Pravda, ľahké to nebude, slovanisti minulý týždeň prehrali doma s Družstevníkom Báč 1:2 (0:1). Aj keď Slovan mal v prvom polčase viac z hry, v 11. minúte sa ujali vedenia hostia z Báču. Slovan pridal, vytvoril si šance a bolo len otázkou času, kedy strelí gól. To sa mu podarilo v 57. minúte, keď vyrovnal na 1:1. Domáci si potom pripravili ešte niekoľko šancí, ale hostia napokon vyťažili z minima maximum. V 78. min dali hostia víťazný gól.

Nitra naopak rozbila Dunajskú Stredu 5:0. V sobotu však môže byť všetko iné, samozrejme, belasí k tomu budú potrebovať nielen šťastie, ale aj podporu tribún!