Doterajší vicestarosta Dúbravky Ľ. Krajčír pokračuje len ako poslanec

4.1.2022
Ľuboš Krajčír

Zdroj: Marián Dekan

Páčil sa vám článok?

 Od nového roka funguje samospráva bratislavskej mestskej časti Dúbravka bez vicestarostu Ľuboša Krajčíra. Vo svojej funkcii sa rozhodol skončiť z dôvodu pracovnej vyťaženosti, pokračovať však bude v poslaneckej práci.

"Budem pokračovať ako miestny aj mestský poslanec a pomáhať pri projektoch, ktoré sme v mestskej časti rozbehli," vysvetlil Krajčír, ktorý je tiež členom Národnej rady SR.

Krajčír bol zástupcom starostu Dúbravky od februára 2015, v roku 2018 ho zvolili za mestského poslanca za Dúbravku a v parlamentných voľbách v roku 2020 sa za hnutie Sme rodina stal poslancom parlamentu. V mestskej časti sa venoval projektom dopravy aj bezpečnosti. V rámci pôsobenia v komunálnej politike je tiež členom dozornej rady Dopravného podniku Bratislava a aj spoločnosti Mestský parkovací systém.

Otázka Krajčírovho nástupcu, respektíve obsadenia funkcie zástupcu starostu je, aj vzhľadom na relatívne krátky čas jesenných  komunálnych volieb, otvorená. "Podporu a pomoc mám v tíme dúbravských poslancov i v trojici mestských a krajských poslancov," dodal v tejto súvislosti starosta Dúbravky Martin Zaťovič.

(TASR)

Páčil sa vám článok?