• Samospráva
  • 16.11.2006 14:17

Kandidáti na primátora

0 0

V nadchádzajúcich komunálnych voľbách, ktoré sú vyhlásené na 13. a 14. novembra, si budú Bratislavčania voliť svojich zástupcov do samosprávnych orgánov mesta a mestských častí.

Priná­šame zoznam kandidátov na primátora a starostov mestských častí, ako sa nám ho podarilo získať z  miestnych úradov a od predstaviteľov miestnych volebných komisií.

Kandidáti na primátora:

  • Jozef Moravčík (SDK, KDH, DU, DS, SDĽ, SDSS, SZS)
  • Jozef Dubníček ( SĽS)
  • Arpád Duka-Zólyomi (SMK)
  • Július Binder (HZDS)
  • Stanislav Pánis (SNJ)
  • Ladislav Setnický (SOP, BOS)
  • Peter Rohal (Republikánska strana)
  • Alojz Hlina (SMD)
  • Milan Mojš-Kováč (SĽÚ)

Kandidáti na starostov:

STARÉ MESTO

  • Andrej Ďurkovský (KDH, DU, DS, SDSS, SZS)
  • Marián Giba (HZDS, SOP, SDĽ, ZRS)
  • Marta Černá (Nezávislé fórum)
  • Alojz Hlina (SMD)

NOVÉ MESTO

  • Richard Frimmel (KDH, DU, DS, SDĽ, SOP)
  • Pavel Polák (HZDS, SNS)

PETRŽALKA

  • Vladimír Bajan (KDH, DU, DS, SDSS)
  • Jozef Böhm (NF)
  • Peter Dubovan (HZDS, SNS, SDĽ, ZRS, KSS)
  • Rastislav Richter (SNJ)

DÚBRAVKA

  • Peter Polák (KDH, DU, DS, SDSS, SZS, SDK, SDĽ, SOP)
  • Jozef Kováčik (JSP)
  • Eugénia Zelená (HZDS, SNS, ZRS)

DEVÍNSKA NOVÁ VES

  • Ján Žatko (KDH, DU, DS, SDSS, SZS, SOP)
  • Jozef Ďurček (nezávislý)
  • Vladimír Mráz (NF)
  • Alojz Moravec (SNS)

DEVÍN

  • Zvonimír Bartovič (nezávislý)
  • Rastislav Kunst (nezávislý)
  • Ján Novotný (SDĽ)

ZÁHORSKÁ BYSTRICA

  • Anton Beleš (KDH, DU, DS, SDĽ, SOP, SDSS)
  • Vladimír Kubovič ( nezávislý)

LAMAČ

  • Ľubomír Blai (SDK, SDĽ, SOP)
  • Štefan Machaj (Naše Slovensko)
  • Ján Malovec (SNJ)
  • Marián Brutenič (HZDS, SNS)
  • Július Rozložník (Nezávislé fórum)

KARLOVA VES

  • Bystrík Hollý (KDH, DU, DS, SDSS, SZS)
  • Hugo Skyva (HZDS, ZRS)
  • Ján Vasiľko (SOP, SDĽ, SNS)

RUŽINOV

  • V čase uzávierky novín nám na sekretariáte starostu Ružinova odmietli poskytnúť zoznam kandidátov na starostu.

VRAKUŇA

  • V čase uzávierky novín nám na sekretariáte starostky Vrakune odmietli poskytnúť zoznam kandidátov na starostu.

RAČA

  • Alojz Benkovič (KSS)
  • Pavol Bielik (KDH, DU, DS, SDSS, SZS, SDĽ)
  • Jozef Házy (SOP)
  • Ivan Strnisko (HZDS, SNS)

VAJNORY

  • Alexej Molnár (HZDS)
  • Marián Pružina (KDH, SOP, SDĽ, DS, DU)

PODUNAJSKÉ BISKUPICE

  • Oto Nevický (KDH, DU, SDĽ, SOP, SMK)
  • Viliam Nagy (nezávislý)
  • Peter Adamec (HZDS)

RUSOVCE

  • Eva Papánková (SDĽ)
  • Jana Jamborová (nezávislá)
  • Alojz Veselovský (HZDS)
  • Dana Schubertová (nezávislá)

ČUNOVO

  • Štefan Brosz (Nezávislé fórum)
  • Alžbeta Broszová (nezávislá)

JAROVCE

  • Mária Wukertichová (KDH, DU, DS, SDSS)
  • Štefan Czafik (nezávislý)
  • Martin Wolf (nezávislý)

Toto sú kandidáti na primátora Bratislavy a starostov jednotlivých mestských častí, ktorých zaregistrovali mestská a miestne volebné komisie. Ďakujeme všetkým predstaviteľom bratislavskej samosprávy, ktorí nám vyšli v ústrety a nám ochotne poskytli mená kandidátov.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.