Bývalý úrad chcú dať do prenájmu

3.10.2006
Páčil sa vám článok?

Bratislavská mestská časť Devínska Nová Ves ponúka na prenájom budovu kina Devín na Opletalovej ulici v Bratislave, v ktorej do konca minulého roku sídlil tunajší miestny úrad.

Ako informoval prednosta Miestneho úradu Bratislava - Devínska Nová Ves Rudolf Šeliga, na prenájom budovy sa rozhodli, lebo jej priestory už takmer rok nevyužívajú, ale zároveň je potrebné ich zrekonštruovať. „Budova je kultúrnou pamiatkou a bola by škoda nechať ju devastovať bez využitia,“ povedal R. Šeliga.

Budovu bývalého miestneho úradu s výmerou vyše 700 štvorcových metrov spolu s vyše 380 štvorcových metrov veľkým pozemkom chcú prenajať na maximálne desať rokov s možnosťou predĺženia nájmu za minimálne 100-tisíc korún mesačne. Nájomca musí objekt sprevádzkovať do roka od uzavretia nájomnej zmluvy.

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.