Do Bratislavy príde koncertovať líder kapely Rammstein Till Lindemann - kedy a kde vystúpi?

21.10.2021

Zdroj: koláž abn - YouTube a Ticketmedia

Páčil sa vám článok?

Charizmatický a neprehliadnuteľný Till Lindemann by sa mal začiatkom budúceho roka objaviť v Bratislave. Bola totiž zaradená do zoznamu nadchádzajúceho turné Hasse Kinder Tour 2022 v rámci ktorého predvedie Till nové aj staré piesne, brutálne videá aj špeciálne efekty! Jeho fanúšikovia si prídu na svoje 20. januára v Incheba Expo Aréne.

Líder najväčšej nemeckej skupiny Rammstein, talentovaný hudobník, veľký poet a fenomén na hudobnej scéne. To je spevák a skladateľ Till Lindemann, ktorý má neuveriteľnú charizmu, famóznu hlasovú silu a niekedy až desivú energiu. Milujú ho milióny fanúšikov na celom svete, ktorí si nenechajú ujsť ani jedno turné. Jeho koncerty sú pôsobivé ako sopečná erupcia, plné vizuálnych efektov a pyrotechniky. A aj slovenskí fanúšikovia ho budú môcť vidieť v akcii 20. januára 2022 v bratislavskej Inchebe.

„Sme veľmi radi, že sa nám v týchto náročných časoch podarilo dohodnúť vystúpenie Till Lindemanna v Bratislave. Veríme, že naša snaha bude ocenená vypredanou Incheba Expo Arénou,“ teší sa organizátor koncertu spoločnosť Ticketmedia s.r.o. 58-ročný Till si tentokrát so sebou na turné neberie svojho kolegu z projektu Lindemann, predstaví však skladby z oboch albumov. Lill Lindemann a Peter Tägtgren vydali v roku 2015 debutový album Skills In Pills, ktoré sa stretlo s vrelým prijatím nielen fanúšikov ale vďaka kontroverzným textom piesní a sprievodným klipom sa dostalo do povedomia širšej hudobnej verejnosti. Druhý hudobný počin s názvom F & M vyšiel v roku 2019 a obsahuje skladby Steh auf, Ich weiss es nicht a Knebel. V hlavnom meste Slovenska predstaví Till Lindemann svoje vlastné Ich Hasse Kinder Tour 2022. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo experimentálnych a nekonvenčných hudobných nápadov, pôsobivé videoprojekcie a pyrotechnické efekty. Jedinečný zážitok s Tillom Lindemannom budú mať jeho slovenskí a českí priaznivci 20. januára 2022 v Incheba Expo Aréne a 22. januára 2022 v Tipsport Aréne v Prahe.

Dôležité upozornenie - koncert je určený osobám 18+. Organizátor podujatia sa rozhodol organizovať koncert v režime OTP a to podľa platnej vyhlášky č.241 vydanej ÚVZSR. Režim OTP oprávňuje vstup na podujatie pre osoby, ktoré spĺňajú aspoň jednu z týchto podmienok:

1. Osoba je plne očkovaná, 

alebo

2. osoba je otestovaná, pričom sa môže preukázať antigénovým testom nie starším ako 48 hodín od odberu alebo PCR/LAMP testom nie starším ako 72 hodín od odberu

alebo

3. osoba, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180-dňami.

(ars)

Páčil sa vám článok?