Štyri podoby lásky v podaní českých hercov

19.10.2006
Páčil sa vám článok?

Komédiu s detektívnou zápletkou Čtyři pokoje do zahrady francúzskych autorov Pierre Barilleta a Jean-Pierre Grédy uvedie divadlo Wüstenrot 23.3. o 19.00 h.

Predstavenie sa nesie v duchu zamilovaných a uvedie štyri podoby lásky, štyri pohľady do sveta okúzlených, podvádzajúcich a podvádzaných. Hra je o láske láskavej, vášnivej, vražednej aj prekvapujúcej. Na javisku Divadla Wüstenrot uvidíte vzájomné konflikty týchto vlastností, ktoré prinášajú mnoho humoru. Francúzska hra a výborní českí herci sľubujú duchaplnú a sviežu zábavu. V hre sa okrem iných predstaví Jana Brejchová, jedna z najvýraznejších herečiek českého divadla a filmu. S veľkým talentom a prekvapujúcim humorom vytvára farebné škály ženských postáv, ktoré spája jej ľudskosť a schopnosť pochopenia a nehy. Hru režijne pripravil Jan Kačer, ktorý v nej aj účinkuje. Ďalej hrajú: Pavlína Filipovská, Jiří Ptáčník, Dana Morávková/Adéla Kačerová, Jan Révai/Martin Kubačka.

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.