Oslávte MDD v pirátskom duchu!
Oslávte mdd v pirátskom duchu! - deti_pirati
Šermiarske súboje, pirátske tance so Strikemanom, maľovanie lodnej plachty na veľkej pirátskej lodi, hľadanie pokladu a mnoho ďalších sprievodných akcií. To všetko má nákupné centrum Shopping Palace Zlaté Piesky pripravené pre deti na Medzinárodný deň detí.
V sobotu 1. júna 2013 môžu deti zažiť dobrodružstvo starých pirátskych čias. Od 11.00 h ich čaká veľká pirátska loď, ktorej plachty môžu vymaľovať, a na pamiatku si urobiť fotku v pravom pirátskom kostýme!
Na šermiarskom workshope sa naučia, ako narábať s mečom, a s Divadlom na kolesách sa vydajú po stopách strateného piráta. S Lacim Strikeom si môžu zatancovať, nebude chýbať maľovanie na tvár, jazda na požičaných korčuliach a bicykloch. Deti uvidia, ako sa razia mince a budú si to môcť aj vyskúšať.
Pre všetkých, ktorí by deň chceli ukončiť príjemným zážitkom, bude o 21.30 h pripravené premietanie filmu Piráti z Karibiku v Autokine Shopping Palace.
(brn)