Súťažíme o lístky na basketbalovú show AND1
A je tu súťaž o voľné vstupenky na basketbalovú a hip-hopovú show AND1 BASKETBAL MIXTAPE TOUR 2009. Stačí odpoovedať na súťažnú otázku a vyplniť kontaktný formulár s funkčnou e-mailovou adresou. V sobotu 12. septembra 2009 ráno vyžrebujeme piatich čitateľov, ktorí získajú voľné vstupenky pre dve osoby na túto športovo-zábavnú show.
Hráči najlepšieho basktebalovo - streetbalového teamu sveta - AND1 MIXTAPE TEAMU sa počas letného turné predstavia aj na Slovensku. V stredu 16. septembra 2009 sa v Bratislave predstavia proti výberu SLOVAK ALL STARS TEAM, v ktorom sa predstavia najlepši slovenskí basketbalisti.
Značka AND 1 vznikla v roku 1993 a zameriavala sa na výrobu šortiek, tričiek, dresov, topánok a rôznych doplnkov na streetball. AND1 MIXTAPE sa objavila pred desiatimi rokmi a ponúkla alternatívu ku klasickému poňatiu basketbalu. Bola postavená viac na hip-hopovej kultúre, viac na streetbale, viac na divácky atraktívnom štýle hry so smečovaním a blokmi. Toto osvieženie prinieslo basketbalu obnovený záujem, najmä o jeho streetbalovú verziu, ktorá v podstate trvá dodnes.Okrem akčne poňatého štýlu hry s množstvom slam dunkov prinesú predstavitelia AND1 aj hip hopových DJov a pár hip hopových umelcov. Vystúpi Tina, Vec, DJ Yanko Kral, H16, DJ Kappa, Dinero. Súčasťou show budú aj divácke súťaže, autogramiáda a ďalšie.
Odpovedzte správne na súťažnú otázku a vyhrajte jeden z piatich lístkov pre dve osoby na bratislavskú AND1 BASKETBAL MIXTAPE TOUR 2009.
Vyžrebovaní boli:
- Tatiana Štihová
- Mária Belešová
- Janka Opatová
- Peter Bandzi
- Marian Dianiska
Výhercom blahoželáme. O spôsobe prevzatia výhry budú výhercovia informovaní prostredníctvom elektronickej pošty.