Budovu ministerstva vnútra uzavreli, u jedného zo zamestnancov potvrdili koronavírus

25.5.2020
0
policajná páska

Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

Páčil sa vám článok?

Budovu ministerstva vnútra uzavreli, takže zamestnanci sa dnes ráno nedostali dovnútra. Dôvodom by mal byť fakt, že u jedného zo zamestnancov sa potvrdil koronavírus, a tak museli priestory dezinfikovať..

Zamestnancov vpustili do budovy až o 9.00 h. Informáciu priniesol portál cas.sk,  malo by ísť zamestnanca z odboru legislatívy. Podľa portálu budovu počas víkendu dezinfikovali.

"Môžeme potvrdiť informáciu, že zamestnanec ministerstva vnútra bol pozitívne testovaný na COVID-19... Momentálne je v domácej karanténe len jeden pracovník ministerstva vnútra, ktorý s pozitívne testovaným zamestnancom zdieľal spoločnú kanceláriu. V priebehu dnešného dňa podstúpi test na COVID-19. Zároveň sme na ministerstve prijali ďalšie hygienické opatrenia..." vyjadrilo sa ministerstvo pre čas.sk.

(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.