Správy

Kandidatúru na starostu bratislavskej Petržalky zvažuje aj občiansky aktivista Miroslav Dragun. Začal preto so zbieraním podpisov pod nezávislú kandidatúru v tohtoročných novembrových komunálnych voľbách. Jeho oficiálna kandidatúra však bude závisieť od získanej podpory a výsledkov jesenného prieskumu.

Autor a organizátor Korunovačných slávností v Bratislave Miroslav Vetrík chce v tohtoročných komunálnych voľbách zabojovať o post primátora hlavného mesta. Potvrdil to s tým, že kandidovať bude ako nezávislý.

Kandidáti na primátorov, starostov a komunálnych poslancov či strany, ktoré ich navrhujú, musia podať kandidačnú listinu najneskôr do 11. septembra. Kto to nestihne, nebude sa môcť uchádzať o priazeň voličov v novembrových komunálnych voľbách.

  • Správy
  • 06.07.2018 19:00

Komunálne voľby budú 10. novembra

0 0

Predseda parlamentu Andrej Danko dnes podpísal rozhodnutie o vyhlásení volieb do orgánov samospráv obcí a určil deň ich konania na sobotu 10. novembra 2018.

O post starostu najväčšej mestskej časti Bratislavy zabojuje aj mestský i krajský poslanec Marian Greksa. Zopakuje si tak svoju kandidatúru na šéfa petržalskej samosprávy z predchádzajúcich komunálnych volieb v roku 2014. Aj tentoraz bude kandidovať ako nezávislý.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.