Stretnutie jubilantov v Nemeckom kulúrnom dome: Račiania oslavovali svoje životné jubileá

9.11.2019
Jubilanti Rača

Zdroj: raca.sk

Páčil sa vám článok?

V zmysle doznievajúceho mesiaca úcty k starším si Mestská časť Bratislava-Rača ako každý rok, aj teraz uctila svojich jubilantov.

Pozvaní boli všetci jubilanti vo veku 80, 85, 90 a 95 a viac. Takisto bolo pozvaných 24 párov, ktoré oslavovali 50., 55., 60. a 65. výročie svadby. Na stretnutie s nimi prišli pán starosta Michal Drotován, pani vicestarostka Lenka Antalová-Plavuchová a prednosta MiÚ Peter Semanco

Stretnutie spríjemnil Detský folklórny súbor Vienok, ktorý takisto oslavuje 50. výročie ako najstarší súbor v Bratislave. Jubilantov zabávali svojim programom Malá prechádzka po Slovensku.
"Veríme, že starí ľudia sú pokladom, ktorý si treba vážiť, a preto sa tešíme aj na ďalšie stretnutie jubilantov na budúci rok," informuje metská časť na svojom webe.
 

​(MČ Rača)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.