Záujem o DOD v kotolni v Petržalke prevýšil očakávania a potešil malých aj veľkých

4.8.2022

Zdroj: Veolia Energia Slovensko

Páčil sa vám článok?

Spoločnosť Veolia Energia Slovensko, a. s. organizovala počas júna Deň otvorených dverí na jednej zo svojich 21 centrálnych kotolní v bratislavskej Petržalke.

Po dvoch rokoch mali návštevníci opäť možnosť nahliadnuť za brány kotolne, kde ich sprevádzali špecialisti z obchodného a prevádzkového oddelenia, pripravení zodpovedať na všetky otázky k dodávkam tepla a teplej vody v rámci centrálneho zásobovania teplom, ktoré Veolia v Petržalke prevádzkuje. Súčasťou prehliadky bolo aj predstavenie zdroja kombinovanej výroby energie - kogeneračnej jednotky, ktorá moderným spôsobom okrem tepla súčasne vyrába aj elektrickú energiu. V rámci sprievodnej aktivity si návštevníci vyskúšali, koľko vlastnej energie je potrebné vynaložiť na prípravu chutného nápoja alebo rozžiarenie žiarovky.

Zdroj: Veolia Energia Slovensko

​„Sme a budeme naďalej radi súčasťou petržalskej komunity, naša snaha pomáhať a rozvíjať princípy sociálne orientovanej a adresnej komunikácie je pre nás nesmierne dôležitá. Tak sme sa s radosťou zapojili aj do programu Dní Petržalky. Sme hrdí, že záujem o náš Deň otvorených dverí v kotolni prevýšil naše očakávania a potešili sme množstvo malých i veľkých, ktorí si k nám našli cestu, tak ako si naše teplo nachádza cestu denne k Vám, Petržalčanom. Vždy sa tešíme, keď môžeme podporiť komunitné projekty v Petržalke a byť súčasťou života v tejto unikátnej mestskej časti. V týchto aktivitách budeme radi pokračovať. Našou snahou je stavať naše aktivity na ľudskosti, spolupráci a blízkosti – v nadchádzajúcom období energetického prerodu budú dôležitejšie než kedykoľvek predtým.“, uviedol Július Marton, senior manažér odboru starostlivosti o zákazníkov  zo spoločnosti Veolia Energia Slovensko, a. s.

Deň otvorených dverí na kotolni si budú môcť užiť už v septembri aj obyvatelia Dúbravky.

V súčasnosti spoločnosť Veolia Energia Slovensko zásobuje teplom a teplou vodou takmer 40-tisíc petržalských domácností. Systém centrálneho zásobovania teplom prevádzkuje v bratislavskej Petržalke od roku 1993.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 

PR - sponzorovaný obsah 
Páčil sa vám článok?