FOTO: V Petržalke otvorili vynovené nákupné centrum Galéria

4.6.2020
0
Galleria Tesco Petržalka

Zdroj: nc

Páčil sa vám článok?

V rámci hypermarketu Tesco Petržalka dnes (4. 6) otvorili prvé prevádzky Obchodného centra Galéria, ktorého sprístupnenie sa presunulo od Veľkej noci kvôli pandémii až na dnešný dátum. Aké prevádzky či služby tam nájdete?

V centre, ktoré vzniklo okrem rekonštrukcie aj prístavbou novej pasáže, nebudú chýbať známe značky oblečenia, obchody s drogériou či športovými potrebami ani služby ako lekáreň, kaderníctvo, čistiareň, optika, kvetinárstvo, oprava obuvi, tabak, banky či mobilný operátor.

„Projekt sme dlhodobo pripravovali tak, aby si zákazníci na ploche 11 000 štvorcových metrov mohli vybrať spomedzi najznámejších značiek módy či gastronómie,“ informuje Martin Kuruc, výkonný riaditeľ spoločnosti Tesco na Slovensku.

„Tesco na Slovensku prichádza po dlhšom čase s otvorením nových obchodov, vďaka ktorým bude ešte bližšie k zákazníkom a ich potrebám. Počas jedného týždňa otvárame dva nové supermarkety. Prvým je supermarket na Farského ulici v Petržalke, ku ktorému sa od stredy 3. júna pripojí náš nový obchod v Turanoch. Sieť Tesca sa tak na Slovensku rozšíri na 152 obchodov. Tesco taktiež rozšírilo dostupnosť služby Online nákupy pre 600-tisíc nových zákazníkov na Slovensku, a to v Trenčíne, Banskej Bystrici, Poprade a okolí. V súčasnosti zároveň pripravujeme oficiálne predstavenie nového nákupného centra Galéria v Petržalke. Termín oznámime už čoskoro, a to s ohľadom na aktuálny vývoj epidemiologickej situácie,“  infomoval Peter Steigauf hovorca Tesca na Slovensku.

„V novej Galérii v Petržalke sa môžu návštevníci tešiť na značky ako napríklad H&M, New Yorker, Sinsay, Intersport, Dráčik, Deichmann či DM drogerie markt. Vo foodcourte  prinesieme niekoľko rôznych typov reštaurácií, kaviarní či prevádzok rýchleho občerstvenia,“ uviedol ešte pred koronakrízou Erik Šiatkovský, riaditeľ nájmov a prenájmov pre strednú Európu.

Viaceré prevádzky, ako sme sa presvedčili, v rámci svojho otvorenia ponúkajú individuálne zľavy. V predajni obuvi majú 50 % zľavu na vybrané modely topánok, v známej predajni s oblečením dostanete zľavu, ak u nich nakúpite nad určitú sumu. Salón, kde vám urobia manikúru či pedikúru, ponúka akciovú cenu študentkám do 17 rokov na nové gélové nechty. Sezónne výpredajové zľavy už nájdete aj známom švédskom reťazci s módnym oblečením či doplnkami.

Nie všetky prevádzky v centre už otvorili, avšak už teraz hľadajú zamestnancov, napríklad do zlatníctva.

Zdroj: nc

​Inzerát na dverách predajne zlatníctva

V reťazci naďalej platia prísne opatrenia zavedené na ochranu zdravia a bezpečnosti a v najbližšom období to tak má aj zostať. „Hoci sa život v spoločnosti začína vracať bližšie k normálu, vo všetkých 152 obchodoch Tesca zostanú tieto preventívne opatrenia v platnosti dlhší čas, aby sa zákazníci cítili pri nákupe maximálne bezpečne,“ uzatvára Peter Steigauf.

(nc)

Páčil sa vám článok?

Najčítanejšie


Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.