Luxusné WC na Kamzíku: K dokonalosti majú stále ďaleko

2.11.2019
WC na Kamzíku

Zdroj: Matúš Husár

Páčil sa vám článok?

Hoci toalety na Kamzíku, ktoré stáli hriešnych takmer 130-tisíc eur, otvorili pre verejnosť ešte v lete, stále v nich treba „dotiahnuť“ rôzne technické nedostatky. A časom pribúdajú ďalšie.

Potešilo nás, že v kabínke pre vozičkárov je už namontované madlo, takže imobilní návštevníci majú oporu, ktorú potrebujú. Nepríjemným prekvapením však bol nefunkčný pisoár na pánskych WC – a to od otvorenia toaliet prešli len dva mesiace!

Zdroj: Matus Husár

Zdroj: Matúš Husár

Zdroj: Matúš Husár

Zato teplá voda v sprche konečne tečie (len treba po otočení kohútika chvíľu počkať, upozornil nás zamestnanec). Problémom sú ale dvere, počas používania sprchy totiž tak nasiakli vodou, že sa nedajú poriadne zavrieť.
Na to, čoho je schopná strie­kajúca voda, sa aspoň dodatočne myslelo pri umývačke bicyklov, umiestnenej pri vonkajšej stene objektu. Na drevenej fasáde pribudla plastová ochrana, ktorá ju chráni pred znehodnotením. Ako účinne, to ukáže čas.

Vítanou novinkou pred budovou je miska na vodu, nachystaná pre vášho štvornohého miláčika.

(bn)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.