FOTO: Z futbalového ihriska v Lamači sa valil hustý dym - pálil tam niekto odpad?

19.7.2020

Zdroj: FB Lamačania

Páčil sa vám článok?

Na facebookovej skupine Lamačania sa dnes okolo poludnia objavili dve fotografie, ktoré sem pridal jeden z miestnych obyvateľov. Je na nich zachytený založený oheň s dosť veľkým dymom za hlavným futbalovým ihriskom v Lamači. David sa ostatných zároveň opýtal či je to spôsob ako nakladať s odpadom...

Pochopiteľne, že fotografie nezostali bez odozvy, najmä, keď ďalšia obyvateľka Lamača v diskusii označila Miestny úrad ako aj Futbalový klub v Lamači a vyzvala ich, aby sa vyjadrili k tomu, čo sa v areáli tunajšieho štadióna deje. 

Zdroj: FB Lamačania

​Z areálu sa dnes predpoludním valil biely dym...

Ako prví sa ozvali futbaloví funkcionári, ktorí napísali: "Dobrý deň, pálime náletové dreviny a stavebné drevo, máme to ohlásené aj u hasičov. Cez týždeň sme to nestihli, pretože chodievame do práce." 

Zdroj: FB Lamačania

​Pravdou je, že toto vyzerá skôr ako dvere než náletová drevina či stavebné drevo...

Zdroj: FB FK Lamač

Futbaloví funkcionári a priaznivci napokon zverejnili na svojej FB stránke nasledujúcu fotografiu aj s odkazom: ​"Dnes sme trošku upratovali v areáli FK Lamač. Práce sme už ukončili. Ak sme niekomu znepríjemnili nedeľu, tak sa ospravedlňujeme, ale veľká vďaka patrí tým všetkým, čo nám pomohli..."

(ars)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.