V Dúbravke chystajú detský deň - čo všetko najmenších obyvateľov čaká?

27.5.2021
Mdd v dúbravke: na toto sa môžete tešiť - mdd dubravka
Páčil sa vám článok?

Kde sa stretnú maliny s džemom či šašo s atlétmi? Možno v predstavách, možno vo fantázii, určite však aj na pestrom Dni detí v Dúbravke, ktorý je naplánovaný presne na utorok 1. júna pred Domom kultúry Dúbravka.

Od 16.00 do 18.00 čaká všetky detí veselý zábavný program. „Počas dvojhodinovej zábavy sa môžu deti tešiť na šaša Jara a jeho nových kamarátov, koncert Maliny Jam a pesničky s Lenkou Debnárovou,“ približuje vedúci oddelenia kultúry Ľubo Navrátil. „Vstup je voľný.“

Okrem spevu, tanca a bláznenia sú pripravené aj športové súťaže – člnkový beh s atletickým klubom Hraj na tie nohy.

Program podporila Veolia Energia Slovensko, a.s. a prebieha v súlade s platnými epidemiologickými opatreniami.

Pri vstupe na podujatie a počas celého podujatia je povinné:

prekrytie úst aj nosa rúškom, respirátorom, šálom alebo šatkou

mať negatívny výsledok RT-PCR/LAMP testu nie starší ako 72 hodín alebo Ag testu nie starší ako 24 hodín, respektíve doklad o prekonaní ochorenia (pred nie viac ako 180 dňami v okamihu vstupu) alebo očkovaní (14 dní po 2. dávke mRNA vakcíny, 4 týždne po 1. dávke vektorovej vakcíny, 14 dní po 1. dávke vakcíny ktoréhokoľvek typu, ak osoba prekonala za posledných 180 dní COVID-19.

Zaevidovať kontakt pre prípadné dohľadanie kontaktov (po 14 dňoch skartujeme)

Maximálna kapacita 75 % sediacich účastníkov, maximálne však do počtu 500 účastníkov v exteriéri alebo 250 účastníkov v interiéri. Vynechajte prosím minimálne 1 voľné miesto medzi účastníkmi.

Prosíme, priestoroch konania podujatia, nekonzumujte jedlo a pitie ĎAKUJEME

Vstup na podujatie je po dodržaní podmienok voľný. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie uskutoční vo foyer domu kultúry Dúbravka

(ts)

Páčil sa vám článok?