Nešťastie v Devínskej Novej Vsi: Matku s malým dievčatkom zrazil vlak

23.5.2019
0

Zdroj: ms

Páčil sa vám článok?

V bratislavskej Devínskej Novej Vsi sa dnes dvečer stala tragédia. Matku s dieťaťom zrazil vlak, pričom štvorročné dievčatko pri nehode zomrelo.

Ako informoval portál tvnoviny.sk, dvojica si chcela na bicykloch skrátiť cestu a nevšimla si prichádzajúci vlak. Matka údajne vyviazla so zranenou hlavou a rukou.

"Osobný vlak zrazil a usmrtil osobu neoprávnene sa pohybujúcu v koľajisku," uviedla  na sociálnej sieti Twitter ZSSK.

"Policajti vyšetrujú okolnosti tragickej udalosti, ku ktorej došlo dňa 23.05.2019 krátko pred 18.35 hod  v mestskej časti Devínska Nová Ves. Pri Devínskom jazere zachytil osobný vlak smerujúci z Bratislavy do Kútov ženu s maloletou osobou prechádzajúcimi popri železničnej trati. Stalo sa tak aj napriek tomu, že rušňovodič použil výstražné znamenie a rýchlobrzdu. Na miesto sa ihneď dostavili všetky záchranné zložky. Maloletá osoba (4) utrpela zrážkou s vlakom zranenia, ktorým podľahla. Žena bola záchranármi prevezená na ošetrenie do nemocnice," povedala nám k prípadu bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

(ms) 

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.