V lesoparku zavreli bezpečnostné zložky prístupovú cestu - čo sa tam deje?

19.6.2019

Zdroj: FB Mestské lesy

Páčil sa vám článok?

Na facebookovej stránke Metských lesoch sa dnes objavila informácia o tom, že cesta vedúca medzi Spariskami a Červeným krížom bude uzavretá. Krížom cez cestu bola policajná páska s nápisom Zákaz vstupu a na miesto sa predpoludním nedostali už ani pracovníci lesoparku...

"Dnes, v stredu do 14.00, je uzavretá asfaltová cesta medzi Spariskami a Červeným krížom. Záchranné zložky tu majú ostrý tréning postupu pri leteckej katastrofe. Ak plánujete výlet pešo či na bicykli, použite prosím inú trasu. Ďakujeme a ospravedlňujeme sa za komplikácie," oznámili na sociálnej sieti Mestské lesy.

Zdroj: FB Mestské lesy

"O tom, že cesta bude uzavretá sme nemali dopredu informácie a na miesto dnes nebol umožnený vstup ani pracovníkom lesoparku," informovali lesníci na svojom oficiálnom Facebooku.

(ars)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.