Ako sa zorientovať na nových miestach? Skúste hľadať informačné navigačné tabule!

1.3.2023

Zdroj: BHB

Páčil sa vám článok?

Ak stojíte bezradne na ulici, poobzerajte sa okolo seba lepšie s otvorenými očami. Mnohé prevádzky, pobočky firiem či predajne, ktoré sídlia na menej frekventovaných a neznámych adresách, investujú práve do navigačných tabúľ, aby k nim klienti ľahšie našli cestu.

​Hľadáte nový obchod, ktorý postavili mimo hlavnej cesty, potrebujete sa zorientovať v bočných uličkách na sídlisku, aby ste našli opravovňu bicyklov či skvelú reštauráciu, na ktorú vás upozornili známi? Zablúdiť je možné aj v meste, kde roky žijeme, najmä ak hľadáme pre nás neznámu adresu či miesto. Správny smer môžu ukázať informačné a navigačné tabule, ktoré oceníte niekedy viac ako chytrú aplikáciu v mobile či v aute. 

​Mnohé kancelárie, obchody či sklady, ktoré sídlia na menej frekventovaných a známych miestach, investujú svoje finančné prostriedky práve do informačných a navigačných tabúľ. Efekt je dvojnásobný - klienti k nim nájdu cestu jednoduchšie bez blúdenia a nervov a pre samotné firmy je navigačná tabuľa aj vítanou vonkajšou reklamou - púta pozornosť ľudí, ktorí okolo nej prechádzajú. Vďaka navigačnej tabuli sa zviditeľnia, čo určite privítajú malé, aj veľké firmy. Môžu tým osloviť potenciálnych nových zákazníkov a zároveň ich pohodlne nasmerovať priamo a pohodlne do svojich priestorov.

Navigácia v aute alebo v smartfóne je bežnou pomôckou, ktorá nás nasmeruje na adresu, ktorú by sme inak dlho hľadali. Mobil sa však môže vybiť a autonavigácia sklamať, keď v nej napríklad nie je aktualizovaný softvér alebo sa vybije. Istotou sú práve spomínané informačné tabule popri cestách, ktoré nám v mnohých situáciách poskytujú neoceniteľnú službu.

​Informačné a navigačné tabule sú zvyčajne umiestnené na stĺpoch verejného osvetlenia alebo stĺpoch trakčného vedenia, niekedy aj na samostatných stojkách. Ak sú pútavé a umiestnené na tom správnom mieste, teda na očiach verejnosti, svoj cieľ dosiahne klient i samotná firma.

Zdroj: Marián Dekan

​​​​Na rozdiel od smart technológií sa na informačné a navigačné tabule môžete vždy spoľahnúť. Nevýhodou GPS navigácie v aute je, že s neaktuálnym softvérom budete do cieľa možno dlho blúdiť a mobilný telefón sa zas môže vybiť, takže akákoľvek inteligentná aplikácia vám v danej chvíli žiadnu službu neposkytne.

​Správnym umiestnením týchto tabúľ vzniká trvalá, efektívna a funkčná navigácia k prevádzke, ktorej rozsah vedia v spoločnosti BHB, s. r. o. navrhnúť a zrealizovať podľa Vašich potrieb po celom Slovensku.  ​Samozrejme, dôležité pritom je, aby boli tabule na tom správnom mieste, teda na očiach verejnosti. A aby boli aj pútavé. Stačí pohľad na tabuľu a smer vašej cesty je jasný.

Pre viac informácií kontaktujte obchod@bhb.sk, kde Vám radi pomôžu s Vašou požiadavkou.

​​​​_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 

Sponzorovaný obsah

Páčil sa vám článok?

Najčítanejšie