Záujemcovia o štúdium na Ekonomickej univerzite môžu prísť na informačný deň

23.1.2020

Zdroj: euba.sk

Páčil sa vám článok?

Ak máte záujem študovať na Ekonomickej univerzite, môžete sa začiatkom februára zúčastniť informačného dňa.

Informačný deň sa uskutoční v priestoroch Národohospodárskej fakulty, Obchodnej fakulty, Fakulty hospodárskej informatiky, Fakulty podnikového manažmentu, Fakulty medzinárodných vzťahov a Fakulty aplikovaných jazykov.

Pri informačných pultoch jednotlivých fakúlt sa záujemcovia dozvedia všetky potrebné informácie o prvom stupni štúdia. Napríklad informácie o študijných programoch, podávaní prihlášok, prijímacom konaní, možnosti štúdia na danej fakulte, študijných programoch v cudzích jazykoch, ale aj o Erasmus+ študijných a stážových pobytoch.

Okrem toho sa na jednotlivých fakultách uskutočnia ich prezentácie, diskusie so študentmi, pedagógmi a vedením fakúlt. Pripravené sú aj odborné prednášky na rôzne témy.

Uviedla to Ekonomická univerzita na svojom webe s tým, že informačný deň sa uskutoční v piatok 7. februára od 8.00 do 12.00 h.

(TASR)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.