Univerzita Komenského otvorí svoje priestory pre záujemcov o štúdium

21.1.2020
Univerzita Komenského

Zdroj: uniba.sk

Páčil sa vám článok?

Univerzita Komenského (UK) v Bratislave otvorí svoje priestory pre záujemcov o štúdium v priebehu prvých mesiacov tohto roka. Informuje o tom na svojom webe.

Uchádzači o štúdium na najväčšej univerzite na Slovensku sa dozvedia informácie o štúdiu, o prijímacom konaní na akademický rok 2020/2021 aj o konkrétnych študijných programoch. Jednotlivé fakulty UK predstavia aj priestory školy.

Najbližší deň otvorených dverí bude v piatok (24.1.) na Prírodovedeckej fakulte a na Fakulte telesnej výchovy a športu. O deň neskôr, v sobotu 25. januára, sa deň otvorených dverí uskutoční na Filozofickej fakulte a Pedagogickej fakulte UK.

Deň otvorených dverí na Evanjelickej bohosloveckej fakulte bude vo februári, presný termín však zatiaľ určený nebol. Jesseniova lekárska fakulta UK v Martine otvorí svoje brány uchádzačom o štúdium 3. februára, Farmaceutická fakulta a Fakulta matematiky, fyziky a informatiky 12. februára.

Fakulta sociálnych a ekonomických vied má deň otvorených dverí naplánovaný na 5. marca, Rímskokatolícka cyrilometodská bohoslovecká fakulta na 13. mája. Fakulta managementu termín zatiaľ neoznámila.

(TASR)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.