Tradičná výstava Dni Vianoc v Inchebe prináša tisícky tipov na vianočné darčeky a príjemnú atmosféru. Poďte na prvé tri dni zadarmo!

3.12.2019

Zdroj: Pixabay

Páčil sa vám článok?

Najkrajším sviatkom roka predchádzajú aj niekoľkotýždňové prípravy, ktoré často sprevádzajú zhon a stres. Tradičné Dni Vianoc v Inchebe, ktoré sa v Bratislave konajú už 30 rokov, menia predvianočné nákupy na príjemný zážitok aj vďaka milým a priateľským predajcom, príjemnej atmosfére a skvelej zábave

Bez náhlenia a stresu, v príjemnej vianočnej atmosfére, s tradičnými špecialitami a najmä – s tisíckami možností na milé, originálne i tradičné vianočné darčeky pre každého. Také sú Dni Vianoc v Inchebe, ktoré štartujú už v stredu 4. decembra a skončia sa až takmer pred začiatkom sviatkov, 22. decembra. Tešiť sa môžete až na 300 predajcov zo Slovenska i zahraničia, ale aj na remeselníkov, dizajnérov a tvorcov, ktorí do Incheby prinesú nádherné ručne robené veci a vecičky.

 Skvelé darčeky pre všetkých

Výber správneho darčeka dá niekedy poriadne zabrať. S dostatkom inšpirácie je však príprava vianočných prekvapení pre najbližších omnoho jednoduchšia. Na Dňoch Vianoc v Inchebe nájdete nielen tipy na klasické či praktické darčeky ako oblečenie, doplnky do interiéru, kozmetiku, knihy, elektrotechniku či vybavenie pre domácich miláčikov, ale aj krásne a hodnotnejšie darčeky ako šperky, kvalitné kožené tašky a kožušiny spolu s remeselnými výrobkami – čipkami; plstenými, drôtenými, slamenými, drevenými výrobkami, sviečkami z včelieho vosku a krásnymi prírodnými vianočnými ozdobami. Kúpiť darček pre svojich blízkych je vďaka bohatej ponuke jednoduché a príjemné.

Zdroj: Incheba

Kto sa hrá, nehnevá

Cez víkend 7. – 8. decembra privíta všetkých návštevníkov HRAtislava – najväčší festival spoločenských hier na Slovensku. Hlavná hryžnica (knižnica hier) bude obsahovať vyše 1 000 hier a každý si z nej môže požičať hry na hranie do hernej zóny. Pripravená je aj hryzbička – priestor s hrami pre najmenšie deti, či desiatky metrov dlhý pás hlavolamov, ktorý potrápi hlavy malých i veľkých.

Zdroj: Incheba

Handmade víkendy s darčekmi plnými krásy

Ručná práca a nápad sa cenia. Všetky víkendy v rámci Dní Vianoc v Inchebe spestria svojou prítomnosťou šikovní dizajnéri a tvorcovia s ručne robenými vecami a vecičkami, ktoré potešia oči a pohladia srdce: vianočné ozdoby, milé dizajnové náušnice, háčkované, štrikované a ručne šité kúsky oblečenia, hračky a doplnky do domácnosti, ale aj krásne mydlá, kvalitná prírodná kozmetika a lokálne potraviny.

 Svätý Mikuláš aj detská vianočná pošta

Písanie Ježiškovi je tradičnou súčasťou predvianočných príprav. Svoje odkazy a želenia mu deti (i dospelí) budú môcť poslať v rámci detskej vianočnej pošty a zapojiť sa tak do súťaže o stavebnice Lego, spoločenské hry, detské knižky a plyšové hračky. Na Dni Vianoc v Inchebe zavíta aj svätý Mikuláš s anjelom, ktorí si pre deti na 6. decembra prichystali aj chutný darček.

 Dni Vianoc v Inchebe potrvajú od 4. do 22. decembra 2019.

Kompletné informácie nájdete TU.

(bn)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.