Pláž Staré Mesto prináša program pre deti

19.8.2019

Zdroj: JTRE

Páčil sa vám článok?

Úspešný projekt Pláž Staré Mesto na Fajnorovom nábreží vznikol za podpory developerskej spoločnosti JTRE minulý rok. Na ľavom brehu Dunaja priniesol Bratislavčanom zaujímavý rekreačný priestor v podobe novej mestskej pláže. Dlhodobo nevyužívané pozemky medzi Starým mostom a parkoviskom Osobného prístavu sa zmenili na unikátnu zónu, ktorú si obyvatelia hlavného mesta i turisti rýchlo obľúbili.

Developerská spoločnosť JTRE, ktorá je partnerom pláže Staré Mesto, priniesla tento rok na pláž aj nové aktivity pre rodiny s deťmi. Na pláži Staré Mesto vystupovalo Divadlo z Kufra von aj Šašo Ľuboš. Ďalšie sobotné dopoludnia o 10:30 zabavia deti Kúzelník Talostan s jeho balónovou šou a obľúbená Disco Jarka. Vstup na detské podujatia je voľný. Po programe sa môžu deti tešiť na novú trampolínu alebo hry v piesku.

Zdroj: JTRE

„Rieka Dunaj a jej nábrežie sú veľkou devízou nášho hlavného mesta. Jej potenciál Bratislava stále málo využíva. Chceme vytvárať podmienky, aby mohli Bratislavčania žiť viac v spojení    so svojou riekou. Mestská pláž je výbornou príležitosťou ako znovu nájsť toto spojenie, a preto sme sa rozhodli podporovať tento výborný projekt pri Dunaji,“  hovorí výkonný riaditeľ JTRE Pavel Pelikán.

Pláž Staré Mesto tvorí reštaurácia, oddychová časť s ležadlami, ihrisko  pre deti a informačný point Eurovea City pre verejnosť, kde sa záujemcovia dozvedia viac o štvrti, ktorá vzniká v bezprostrednom spojení s riekou Dunaj. V súvislosti s koncepciou rozvoja nábrežia Pavel Pelikán dodáva: „Pevne verím, že Eurovea 2 už v roku 2022 prinesie rozšírenie nábrežia v štýle ako si ho Bratislavčania a všetci návštevníci mimoriadne obľúbili.“

Zdroj: JTRE

​Pláž Staré Mesto je otvorená denne od pondelka do nedele, a to od 10:00 – 21:00 hod.

Program pre deti Pláž Staré mesto powered by JTRE:
24.8. o 10:30 - Kúzelník Talostan a balónová show
  7.9. o 10:30 - Disco Jarka – tanečná hodina
 (npr)
Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.