• Aktuality
  • 12.06.2019 00:00

Posledné voľné byty na Vlárskej na Kramároch

0 0
Zdroj: JTRE

Úspešný rezidenčný projekt Nová Vlárska Kramáre, ktorý sa nachádza v tichej lokalite pri lese, dopredáva posledné byty. Výstavba projektu ide do finále. Budúci majitelia sa začnú sťahovať do svojich nových domovov už začiatkom budúceho roka.

V ponuke projektu, za ktorým stojí developerská spoločnosť JTRE a realitný fond Náš prvý realitný, zostáva posledných 8 bytov z celkového počtu 82. K dispozícii sú ešte dvojizbové byty a jeden slnečný štvorizbový s veľkou terasou a výhľadom na mesto.

Na výbere lokality si vždy dávame záležať, lebo patrí k hlavným benefitom našich projektov. Úspech Novej Vlárskej v obľúbenej mestskej štvrti  Kramáre potvrdzuje, že sa nám tento princíp opäť osvedčil. Za popularitou projektu však vidíme aj efektívne dispozície bytov a zelený charakter lokality, konštatuje výkonný riaditeľ JTRE Pavel Pelikán.

Nová Vlárska je pár minút od centra Bratislavy

​​Nová Vlárska sa nachádza neďaleko Železnej Studničky, Kamzíka alebo Horského parku a pritom pár minút od centra Bratislavy. Výhodou umiestnenia projektu je blízkosť pestrej ponuky služieb, školy, škôlky, nemocnica, lekáreň a ďalšie plusy, ktoré robia z Kramárov obľúbenú mestskú štvrť. Najmenších obyvateľov poteší detské ihrisko a zeleň priamo pri dome. Zastávka MHD je vzdialená len jednu minútu od nového projektu. Developer myslel aj na životné prostredie. Nízkopodlažné domy sú vybavené solárnymi panelmi, ktoré zabezpečia k prírode šetrnejšiu výrobu teplej úžitkovej vody. Projekt Nová Vlárska je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí uprednostňujú súkromie a rodinnú atmosféru. Vhodný je pre aktívnych ľudí, milovníkov prírody, športu i rodiny s deťmi.

​(natPR)

 


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.