Život v meste

Koncom októbra došlo na Panónskej ulici priamo na priechode pre chodcov k zrazeniu muža, ktorého z cesty doslova vystrelilo do vzduchu rýchlo sa rútiace auto. Scenár bol takmer klasický. Auto v jednom pruhu dalo dvojici idúcej cez cestu prednosť a auto idúce dosť rýchlo v druhom pruhu nabralo chodca na kapotu a je len zázrak, že mladý muž nehodu prežil.

Neuveriteľná radosť zavládla včera v rodinnom dome v lokalite Strmé sady na území Dúbravky, odkiaľ sa v nedeľu počas dňa stratilo domáce prasiatko menom Mary. Majiteľka sa ho rozhodla hľadať osobne aj prostredníctvom sociálnej siete a vyplatilo sa. Včera o pol jedenástej večer oznámila, že už je utečená milá svinka doma!

Na sociálnej sieti - profile venovanom Dúbravke sa dnes ráno objavila správa o stratenom prasiatku menom Mary. To sa včera počas dňa zmizlo v lokalite Strmé sady a jeho majiteľka spolu so svojim partnerom ho zatiaľ márne hľadajú. Ľuďom, ktorí im ho pomôžu nájsť, je sľúbená aj odmena...

Už mesiac aplikácia IDS BK ponúka cestujúcim nákup cestovných lístkov, vyhľadávanie kombinácií spojení a cestovné poriadky všetkých liniek v IDS BK. Za prvý mesiac si cestujúci zakúpili vyše 23 000 cestovných lístkov, najobľúbenejšie cestovné lístky patria základné s časovou platnosťou 15 minút.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.