Život v meste

Podľa kalendára je ešte stále leto, ktoré sa v tomto roku s nami chce rozlúčiť ešte niekoľkými horúcimi dňami. Aj keď dnešné teploty sú len tesne nad 20 stupňami Celzia, tak v nadchádzajúcich troch pracovných dňoch nás čakajú takmer 30-stupňové horúčavy, čo ľudí možno opäť vyženie k vode. My sme uplynulé dni využili na návštevy troch vodných plôch - Zlatých pieskov, Košarísk a šutrovky v Ivanke pri Dunaji. Všade sme našli ľudí, ktorí sa ešte kúpali. A ako je to so službami na prírodných kúpaliskách?

Na nadchádzajúcom jesennom Salóne piva nájdete pestrý výber pivovarov takmer z celého sveta. A pred Starou tržnicou túto akciu doplní každomesačný Street food. Nenechajte si ujsť septembrový Street Food Park a Salón piva naraz.

Farebné, originálne, s posolstvom a zmyslom.  Vtáčie búdky od klientov z drevárskej dielne Domova sociálnych služieb prof. Karola Matulaya na Lipského ulici  v bratislavskej Dúbravke spestria obyvateľom tejto mestskej časti život na ďalšom mieste.

Cvičené psy budú mať v bratislavskom Novom Meste prednosť. Chovatelia psa, ktorý absolvoval skúšku základnej ovládateľnosti, pripadne inú obdobnú skúšku preukazujúcu ovládateľnosť psa, budú mať zníženú sadzbu dane na polovicu. Stačí, ak predložia mestskej časti doklad o absolvovaní takejto skúšky.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.