VIDEO: Kollárovci i Peter Nagy to poriadne roztočili. Pozrite sa, ako to žilo na vinobraní v Pezinku

23.9.2018
Peter Nagy v ezinku

Zdroj: L. B.

Počas tohto víkendu sa milovníci vína a dobrého jedla i zábavy stretávajú v bratislavskej Dúbravke a Pezinku. Pozrite si, ako to dokázali roztočiť niektorí umelci v slávnom, no zároveň malebnom mestečku neďaleko Bratislavy.

Kroky tisícok Bratislavčanov smerujú v týchto dňoch do Pezinka. Program tunajšieho vinobrania, ktoré pokračuje i dnes, je naozaj bohatý. Medzi hlavné ťaháky určite patrilo aj vystúpenie Kollárovcov na tribúne pred zámkom. Priestor doslova praskal vo švíkoch, ľudia boli nadšení a čo je pozoruhodné i príjemné zistenie, ľudová hudba učarovala predovšetkým mládeži. Pozrite si pár krátkych ukážok z vystúpenia Kollárovcov.

Mariša:

Sokoly:

Medzi headlinerov podujatia patril aj Peter Nagy. Ten zas vystúpil na hlavnej tribúne na Radničnom námestí.

Peter Nagy - Kristínka:

(ms)